ENIGOO pro Váš festival

Zvyšujeme standard prodeje vstupenek. Z pohledu pořadatelů i návštěvníků.

ENIGOO umí vše, co očekáváte od ticketingového systému

Prodej vstupenek, permanentek, jejich fyzická i digitální distribuce, odbavení na vstupu, správa plateb, online statistiky, cross selling, up selling.

Zcela vyprodané představení

S naším ticketingovým systémem zvýšíte angažovanost Vašich návštěvníků, což vede ke zvýšení tržeb.

Více peněz pro pořadatele

Vyšší výnosy ze vstupného, upsell, nižší náklady na distribuci a personál. To přináší důsledná digitalizace a automatizace.

Dynamická cenotvorba

Vstupenka dnes za 220, po týdnu za 250 a pak za 280 korun. Nechte častým návštěvníkům lepší ceny a zvedněte přitom výnosy z prodeje. Pro návštěvníka pár korun rozdíl, pro Vás slušná podpora rozpočtu.

Perfektní na mobilu, tabletu i počítači

Mělo by to být samozřejmé, ale nebývá tomu tak. Koupit si vstupenku zvládne na mobilu i Váš děda. A kdyby měl snad mobil tlačítkový, vyřeší to přes naše centrum podpory.

Vnitřní organizace, zázemí a řízení vstupů

Vstupenky jsou jen špička ledovce. Je třeba také zajistit jejich kontrolu na místě, distribuci, správu přístupů do VIP, na parkoviště. A k tomu akreditaci médií nebo správu vstupu personálu na místě (ochranka, hostesky, pomocný personál).

Podpora pro návštěvníky

Vždycky se najde někdo, kdo vstupenku ztratí, udělá chybu v objednávce, splete si termín. To vše vyřeší naše vlastní call centrum, nemusíte se o telefonáty starat.

Které produkty využijete

Vstupenkový systém

Do Vašeho stávajícího webu napojíme vstupenkový systém kompletně na míru. Kompletní údaje o návštěvnících včetně partnerů jsou ve Vaší správě, ale my se o ně postaráme. K ruce máte statistiky, přehledy, možnost vlastních vizuálů, kompletní správu událostí a sezón, a to vše online přístupné.

Více informací

Akreditace

Náš akreditační systém poskytuje snadnou registraci účastníků, efektivní automatizaci komunikace a přehledný kreditový systém pro vaše konference, festivaly a další události. Bez stresu a komplikací!

Více informací

CRM Fans

Spolehlivý parťák pro efektivní komunikaci, který umožní Vaše fanoušky segmentovat a nastavit vlastní marketingové akce včetně jejich spuštění. Vše s přehlednými reporty a přístupem do centralizované databáze již odzkoušených úspěšných marketingových akcí.

Více informací

CRM Business

Nástroj, který urychlí veškerou administrativu, zpřehlední obchodní případy, umožní vizualizaci obsazenosti reklamních ploch a pomůže v organizaci pracovní náplně a efektivitě Vašich obchodníků.

Více informací

Nejlepší je všechno vyzkoušet. Tak jdem na to!

Nejlepší je všechno vyzkoušet. Tak jdem na to!