ENIGOO - Vstupenkové řešení pro Vaši akci

Kdo jsme

Chcete vědět, kdo za tím vším stojí?

Jsme tým ENIGOO

Jsme tým ENIGOO, tvůrci aplikačního systému. Jsou mezi námi vývojáři, grafici a testeři se sídlem v Pardubicích. Máme k vám blízko, každou zakázku řešíme individuálně s ohledem na konkrétní potřeby zákazníka. Neznáme slovo „nejde“, ale známe slova jako „rychlý“, „flexibilní“ nebo „efektivní“. Těšíme se na nové výzvy, práce na každé zakázce je pro nás v něčem přínosná. Baví nás osobní jednání a pravidelná setkání s obchodními partnery.

Co o nás říkají klienti

Od začátku si zakládáme na osobním přístupu a rádi Vás o tom přesvědčíme. Zeptali jsme se našich partnerů, jak vnímají naší společnou spolupráci a vypíchneme pár reakcí. A kdybyste náhodou chtěli získat reference osobně, dejte nám vědět a rádi Vás propojíme, abyste o nás zjistili více informací … třeba jak jsme propojili lístky na MS v hokeji s vlakem od ČD a merchandise od národního týmu.

Jsme osobní asistenti

Nepoužíváme helpdesky a automatické roboty na zprávy. Každý náš zákazník má vlastního parťáka na telefonu, s kterým může okamžitě řešit svoje požadavky. A pro Vaše návštěvníky máme připravené centrum podpory v režimu 9-22hod. a 365 dní v roce.

Jsme přizpůsobiví

Systém umíme přizpůsobit mnoha prostředím. Je jedno jestli pořádáte festival, sportovní utkání, koncert v Rudolfinu, prodáváte pouze vstupy, rozdělujete návštěvníky do sektorů, nebo chcete náhled na sezení v sále rovnou. Připravili jsme prostředí tak, abychom dokázali zjednodušit nákup návštěvníkovi tak, aby neprováděl zbytečné kliky navíc.

Naše přidaná hodnota

Máme 12 let zkušeností jako dodavatelé systémů a aplikací pro ticketing a marketing ve sportovním prostředí. Jsme jeden dodavatel pro více oblastí, které jsou vzájemně propojené v logické celky – naše systémy známe dokonale. V oblasti sportovního marketingu a ticketingu máme mnoho prokazatelných referencí.

Ochráníme investice

Běžný vstupenkový systém již provozujete, ale umí jen vstupenky a vy potřebujete víc? Váš dodavatel má vaše data a vy si je jen půjčujete? Máte zakoupenou licenci k běžnému vstupenkovému systému a už tušíte, že to nebyla správná volba? Nevadí. S ENIGOO nemusíte kupovat nic. Ani hardware, ani software, ani licence, zkrátka nic.

Líbí se Vám jak nad produktem přemýšlíme?

Zanechte Vaše kontaktní informace a my se Vám ozveme.