ENIGOO v zoologických zahradách

Zvyšujeme standard prodeje vstupenek. Z pohledu pořadatelů i návštěvníků.

ENIGOO umí vše, co očekáváte od ticketovacího systému

Prodej vstupenek, permanentek, jejich fyzická i digitální distribuce, odbavení na vstupu, správa plateb, online statistiky, cross selling, up selling.

ZOO plná návštěvníků

S naším ticketovacím systémem zvýšíte angažovanost Vašich návštěvníků, což vede ke zvýšení tržeb.

Více peněz pro ZOO

Vyšší výnosy ze vstupného, upsell, rychlejší objednání a odbavení občerstvení, nižší náklady na distribuci a personál. To přináší důsledná digitalizace a automatizace.

Dynamická cenotvorba

Vstupenka dnes za 220, po týdnu za 250 a pak za 280 korun. Nechte věrným návštěvníkům lepší ceny a zvedněte přitom výnosy z prodeje. Pro návštěvníka pár korun rozdíl, pro Vás slušná podpora rozpočtu.

Perfektní na mobilu, tabletu i počítači

Mělo by to být samozřejmé, ale nebývá tomu tak. Koupit si permanentku zvládne na mobilu i Váš děda. A kdyby měl jen mobil tlačítkový, vyřeší to přes call centrum.

Vnitřní organizace, zázemí a řízení vstupů

Vstupenky jsou jen špička ledovce. Jejich kontrola na místě, distribuce, správa přístupů do vyhrazených sektorů, na parkoviště. Správa lidí na place (zaměstnanci, ochranka, obsluha bister, pomocného personálu).

Podpora pro návštěvníky

Vždycky se najde někdo, kdo vstupenku ztratí, udělá chybu v objednávce, splete si termín. To vše pořeší naše vlastní call centrum, nemusíte se o telefonáty starat.

Které produkty využijete

Vstupenkový systém

Do Vašeho stávajícího webu napojíme vstupenkový systém kompletně na míru. Kompletní údaje o návštěvnících jsou ve Vaší správě, ale my se o ně postaráme, včetně partnerů. K ruce máte statistiky, přehledy, možnost vlastních vizuálů, kompletní správu událostí a sezón, a to vše online přístupné.

Více informací

CRM Fans

Spolehlivý parťák pro efektivní komunikaci, který umožní Vaše fanoušky segmentovat, nastavit vlastní marketingové akce a jejich spouštěče. Vše s přehlednými reporty a přístupem do centralizované databáze již odzkoušených úspěšných marketingových akcí.

Více informací

CRM Business

Nástroj, který urychlý veškerou administrativu, zpřehlední obchodní případy, umožní vizualizaci obsazenosti reklamních ploch a pomůže v organizaci pracovní náplně a efektivitě Vašich obchodníků.

Více informací

Akreditace

Náš akreditační systém poskytuje snadnou registraci účastníků, efektivní automatizaci komunikace a přehledný kreditový systém pro vaše konference, festivaly a další události. Bez stresu a komplikací!

Více informací

Používají nás tyto zoologické zahrady

Nejlepší je všechno vyzkoušet. Tak jdem na to!

Nejlepší je všechno vyzkoušet. Tak jdem na to!